Karşılıksız aşk sözleri

insanlar duygusal canlılardır, aşklarına karşılık bulamazsalar genelde derin bir üzüntü içine girereler.

karsiliksiz-ask-sozleri

Aşkına karşılık bulamamak

Bu da normal bir şey değil mi zaten? insan istenilmediğini düşündüğü her konuda can sıkıntısı ve üzüntüsü yaşar ama aşkına karşılık bulamadığı zaman dünyalar yıkılmıştır diyebiliriz herhalde.

insanlığın zamanla değerini yitirttiği şeylerden biridir aşk. Sevmenin de kıymeti eskiye nazaran azaldı, her şey güzellik, maddiyat gibi konulara odaklı hale geldi gibi gözüküyor.

Karşılıksız aşk sözleri aşkına karşılık bulamayan insanlar için genellikle teselli amaçlı söylenen sözler bile olsa bile bunların bir de şiirleri vs. vardır.

Bu yazılar kimi zaman şiirsel olabilirken, bir çok şair aşkına karşılık bulamadığı için bu güzel şiirleri yazmış ve birbirinden güzel sözleri söylemiştir.

Evet aşk biraz can yakıcı olabiliyor, peki karşılıksız aşk? Bu canı parçalamaktan öteye götüren bir durumdur, bu imkansız aşktır. Siz hiç ayrılık acısı yaşadınız mı?

işte bu aşkta daha ayrılığı bile yaşayamamaktır. Bu sebeple ömür boyu içinizde kalabilecek bir yara olabilmektedir.

Aşkınıza karşılık bulamıyorsanız unutmanın yollarını aramanız gerekmektedir, eğer bunu kafaya takarak hastalık durumuna getirirseniz hem siz hem karşı taraf sürekli bir şekilde zarar görmeye başlar ve bu iki taraf içinde çekilmez bir hâl alabilir.

Sizlere tavsiyemiz sözler ile yetinmeniz ve ötesine geçmemeniz olabilir. Sonuçta hayatta istediğimiz her şeyi elde edemiyoruz. Buna taa çocukluğumuzdan beri başlasakta alışması biraz güç oluyor evet kabul ediyorum.

Sizler de karşılıksız aşk sözleri duymak istiyorsunuz biliyorum, bu sebeple üstteki yazıdan bizlerin yazdığı yazıları  takip edebilirsiniz.

Sabırlıca okuduğunuz için hepinize teşekkürler. Yazımı burada sonlandırıyorum efendim.

Aşık olmak kolaydır, fakat iki tarafın aynı anda aşık olabilmesi ihtimallerin en düşüğünden birisidir aslında, bunu kabullenebilmek ne yazık ki o kadar da kolay bir şey olamıyor işte.

Siz de kabullenmeyi bırakın ve hayatınızı yaşamaya devam edin. Karşılıksız ya da imkansız aşk dediğimiz şey içimizde ölüp gidecektir bir gün buna inanabilirsiniz.

Bu yazıyı Tatlı portal olarak yazarken tatlı portal sayfamızdan da asıl imkansız aşk sözlerini yani karşılıksız aşk sözlerini okuyabilirsiniz. Link üsttedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s